Your item succesfully added on your shopping cart

İade Koşulları

 Değişim ve iade talebinizi bir neden belirterek 0 (312) 425 28 25 no’lu müşteri hizmetlerimize bildirmelisiniz. Arızalı ürünlerde kargo bedeli www.lirmuzikmarket.com`a aittir.

İade talebiniz firmamıza ulaştıktan sonra yetkili birimlerimiz tarafından değerlendirilecek ve işleme alınacaktır. İade ve değişim yapmak istediğiniz ürünün bütün aksesuarları hasarsız ve tam olarak paketleri ile birlikte gönderilmelidir. Ürün kullanılmamış olmalıdır. Siparişiniz teslim edildiğinde kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Açılmış, yırtılmış veya ezilmiş paketlerde bunu yapmanız çok önemli. Beklenmedik bir durumda sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi almayıp ,kargo yetkilisine tutanak tutturarak tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. İade işlemlerinde havale yoluyla yapılan siparişlerde ödemenin yapılmadığı durumlarda 3 gün içerisinde otomatik olarak iptal edilir.

Kredi kartıyla yapılan siparişlerde ise siparişinizi iptal etmek için aynı gün içerisinde 0 (312) 425 28 25 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize bilgi vermeniz gerekmektedir. Kredi kartı tutarlarının iadesinde iptal işlemi talep anında hemen yerine getirilir. İşlemin hesabınıza yansıma süresi bankalara göre değişiklik gösterebilir.  


Etiketler


Bu içerik 3700 defa okunmuştur.