Your item succesfully added on your shopping cart

Sipariş Süreci

Lirmuzikmarket.com sitesine üye olarak kredi kartı, kapıda ödeme ve havale yöntemleri ile alışveriş yapabilirsiniz. Üye olarak siparişlerinizi takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek ileriki zamanda alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 
Kredi kartı, kapıda ödeme veya havale yöntemleri ile alışverişinizi tamamladıktan sonra üye olurken bildirdiğiniz eposta adresinize siparişinizin detaylarını içeren bir eposta gönderilecektir. Gelen epostada yer alan sipariş numarasını lütfen not ediniz, siparişinizle ilgili takip işlemlerinizde size yardımcı olacaktır. Bu sipariş numarası size alışverişin son aşamasında verilen sipariş numarası ile aynıdır.
 
Siparişiniz editörlerimiz tarafından incelenecek ve siparişinizin durumu "yeni sipariş" ten "Hazırlanıyor" a geçirilecektir. Bu aşamaları http://www.lirmuzikmarket.com/muzik/SiparisTakip.aspx sayfasından takip edebilirsiniz. Stoklarımızda bulunan ürünler temin süresi beklenmeden hemen kargoya verilir.
 
Alışverişinizde karşılaştığınız soru veya sorunlar için 0 312 425 28 25 numaralı telefonu veya iletişim formunu kullanabilirsiniz.
 


Etiketler


Bu içerik 3711 defa okunmuştur.