Your item succesfully added on your shopping cart

Teslimat & Kargo

Lirmuzikmarket.com’dan vermiş olduğunuz sipariş, alışveriş esnasında Sürat Kargo şirketiyle gönderilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra durumu "alındı" dan "kargoya verildi" ye çevrilir. Siparişinizin kargo sürecini takip etmek için http://www.lirmuzikmarket.com/muzik/UyeSiparisTakip.aspx sayfasında yer alan "Kargom Nerede" linkini tıklayabilirsiniz. İlgili link sizi kargo şirketinin kargo sorgulama ekranına yönlendirecektir.
 
Siparişin Kargoya Verilmesi
 
Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Antalya, Mersin, Kayseri ve Bursa illerinde merkezden verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra 5 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde, diğer iller içinde verilen siparişler ise 7 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde teslim edilir(İlçe ve köyler için teslimat süresi +7 gün uzayabilir.). Saat 14:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde sipariş gönderilmez.

Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. Siparişlerinizin ulaşım ücretini kargo teslimatını yapan ulaşım şirketi çalışanına teslim anında yapmanız gerekecektir. Lir Müzik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti., siz değerli müşterilerimize siparişlerinde en az ücreti ödemeniz için kargo şirketleri ile gerekli anlaşmaları yapmaktadır.
 
Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa
 
Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerimize eposta (webform@lirmuzikmarket.com) göndermeniz yeterli olacaktır. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.
 
Siparişiniz ulaştığında lütfen aşağıdaki maddelere dikkat ediniz;


1- Siparişiniz kargoda zarar görmeyecek şekilde ambalajlanır ve Türkiye’nin seçkin kargo şirketleri ile gönderilir.

2- Kargonuzda açılmış, yırtılmış veya fiziksel anlamda zarar görmüşse lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisine siparişi zarar gördüğü için teslim almak istemediğinizi belirtiniz. Kargo görevlisi bir tutanak düzenleyecektir. Bu tutanağın bir nüshası size verilecektir. Lütfen ilgili nüshayı saklayınız.

3- Siparişinizde herhangi bir eksiklik varsa lütfen 0 312 425 28 25 numaralı Destek Hattımızdan bize ulaşınız.


Etiketler


Bu içerik 3716 defa okunmuştur.